0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

2. El Palet

2. El Palet

2. El Palet

2. el palet hakkında bilgi almak ve 2. El palet fiyatlarını öğrenmek için firmamız Avrupa Palet ile iletişime geçebilirsiniz.

2. El Palet

Lojistik sektöründe taşımacılık ve depolama faaliyetleri her zaman oldukça büyük bir önem arz etmiştir. Bu önemin yanı sıra güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek de söz konusu olmuştur. Aynı zamanda bu sektörde gelir ve giderleri de hesaplamak gerekir. İçerisinde malzemelerin sevk edildiği paletler bu sevkiyatta vazgeçilmezler arasında yer alır. Avrupa Palet olarak kaliteden ödün vermeden ülke ekonomisine ve çevreye değer katarak sizlere en iyi şekilde ikinci el palet hizmeti vermekteyiz. İkinci el palet tüm alt yapı ve kurumsallığa hazır olan işletmemiz için sürekli gelişme, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz de ana prensibimizdir. En yakın palet hizmetleri için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Paletlerin sıfır ve ikinci el şekilde satışları bulunmaktadır. İkinci el paletlerde gerekli bakımlar ve tadilatlar yapılarak dayanıklı hale getirilmektedir. Pek çok farklı türde ve farklı boyutta paletler yer almaktadır. İşletmenin ürününe bağlı olarak ihtiyacı olan palet türü de değişiklik gösterir. Her paletin ölçüsü farklılık göstermektedir. Genel olarak paletlerde yükseklik için 5 x 10 ve 10 x 10 boyutlarında kereste parçaları kullanılmaktadır. Yükseklik arttıkça kullanılan kereste parçası sayısı da artmaktadır.

İkinci El Palet Fiyatları

İkinci el palet fiyatları paletin yapıldığı ağaç türü, keresteler arasında bulunan boşluk, palette kullanılan kerestenin kalınlığı ve diğer pek çok kritere göre değişiklik göstermektedir. İkinci el palet fiyatlarını belirleyen unsurlar şu şekildedir;

  • Paletin ölçüsüne göre ikinci el palet fiyatı değişiklik gösterir.
  • Kerestenin kalınlığı ikinci el paletin fiyatını etkilemektedir.
  • İkinci el palet fiyatların da kaç tane kereste kullanıldığı fiyatı belirler.
  • İkinci el paletlerde kullanılan kerestenin yıpranmasına bağlı olarak fiyatta değişiklik olur.
  • Paletin yapıldığı ağaç türü de ikinci el palet fiyatlarını belirleyen unsurlardan bir tanesidir.

Paletçi firması olarak ikinci el paletleri alarak gerekli bakım ve onarımını yaparak en temiz şekilde sizlere teslim etmekteyiz. İkinci el palet için siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz tüm palet çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda ilk amaç ürünlerimizi müşteri memnuniyeti tam karşılayacak şekilde sunmaktır.