0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Anadolu yakasında olduğu gibi Avrupa yakasında da bu hizmeti yürütmekteyiz. Hurda palet satmak, ikinci el palet almak, palet fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Anadolu yakasında bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un herhangi bir yerinden bizleri aradığınızda size hurdalarınızın değeri kadar ödeme yaparız ve hurdalarınızdan profesyonel bir şekilde palet üretiriz. Anadolu yakası içerisinde oldukça fazla fabrika, liman, depo bulunur ve buralarda ahşap hurdalar oluşur.

Palet Boyutları

Kurumunuzdan alacağımız ahşap hurdalar için sizlere ödeme yaparız ve satın alacağınız paletlerin fiyatlarını boyutlarına göre belirleriz. Firmanız için gerekebilecek her türlü boyutta paleti üretiyoruz. Üretirken paletlerin dayanıklı olmasını esas alıyoruz. Ağırlığa ve basınca karşı yüksek performans gösteren paletler ürettikten sonra paletleri en uygun fiyatlarla size satıyoruz. İstanbul’un her neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir ahşap hurdanızı ya da bozulmuş paletinizi çöpe atmanıza gerek kalmadan bizlere ulaştırabilirsiniz. Üreteceğimiz paletleri sizlerin taleplerine göre ayarlıyoruz. Genel olarak ürettiğimiz boyutlar; 80 x 120cm, 100 x 100cm, 100 x 120cm, 110 x 110cm, 110 x 130cm, 114 x 114cm, 120 x 120cm olmakta. Bu boyutlardaki paletleri araçlarınıza veya eşyalarınıza göre belirlemeniz gerekmekte. Kurumunuzda bulunan ağır eşyaları muhafaza etmek ya da taşımak için kullanacağınız forkliftler ile işinizi kolaylaştırmak için paletlerimizi kullanabilirsiniz.

Anadolu Yakası En Yakın Paletçi

Avrupa Palet sizlere her yerden hizmet vermesiyle birlikte ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmakta. Genel olarak paletler hassas malzemelerden oluşsa da doğru biçimde üretilmeleri onları dayanıklı yapar. Satın alacağınız paletler ne kadar dayanıklı olsa da üzerine koyacağınız materyallere göre boyutları değişmektedir. Çok büyük araçlar ya da eşyalar için küçük boyutlarda palet almanız sadece işinizi zorlaştırır. Ancak bizlerin ürettiği paletlerin ölçüleri her türlü malzeme için yeterlidir. Bizleri aradığınızda talep ettiğiniz boyutlardaki paletleri üretiyoruz.

İkinci El Palet

2. El aldığımız hurda ahşap malzemeler ve bozulmuş paletleri tekrardan kullanılabilir paletlere çevirirken sizlerin talep ettiği boyutlara özen gösteriyoruz. Tek yapmanız gereken bizlere palet kullanacağınız materyallerin boyutlarını belirtmeniz. Bizlere ulaşmak için web sayfamızda bulunan iletişim araçlarını kullanabilirsiniz. Size 7/24 açık olan hatlarımızdan ulaştığımızda taleplerinize göre en uygun fiyatlı paletleri üretiyoruz. Ürettiğimiz paletler fazlasıyla dayanıklı ve kaliteli bir şekilde satışa sunuluyor. Herhangi bir kırılma ya da bozulmaya uğramaması için profesyonel ekibimizle birlikte detaylı biçimde üretiyoruz. Sizlere en yakın paletçi olarak en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünleri satıyoruz.