0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Avcılar Paletçi

Avcılar Paletçi

Avcılar Paletçi

Avcılar Paletçi firması olarak hizmet sunan firmamız Avrupa Palet hizmetinizdedir. Palet alım satımı, ikinci el palet ve sandık alım satımı için hizmetinizdeyiz.

Avcılar Paletçi

Avrupa Palet size Avcılar’da da hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul’un her yerinde size en yakın ve en kaliteli paletçi olarak çalışıyoruz. Bizi İstanbul’un her ilçesinden arayarak palet ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Aynı zamanda bizlere vereceğiniz ahşap hurdalarınızı, kırılmış ya da işlev görmeyen paletlerinizi verebilirsiniz. Bizlere vereceğiniz ahşap içerikli malzemeler için size belli bir miktar ödeme yapıyoruz. Bu ödeme malzemelerin kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor.

Avcılar En Yakın Paletçi

Avrupa Palet olarak en uygun fiyatlı ve işlevini uzun süre kaybetmeyecek malzemeler üretiyoruz. Verdiğiniz ahşap içerikli malzemeleri kaliteli ve uzun süre kullanılabilecek paletlere çeviriyoruz ve talebe göre satış yapıyoruz. Paletlerimiz kaliteli, basınca ve ağırlığa dayanıklı şekilde üretiliyor. Malzemelerimizin kalitesine göre en uygun fiyatlarla satış yapıyoruz. Paletlerinizi alırken dikkat etmeniz gereken tek şey boyutları olacaktır. Büyük araçlar ve eşyalar için küçük palet kullanılması işinizi zorlaştırır. Firmalarınızdaki forkliftlerle daha hızlı işlem yapmanız ve daha az efor harcamanız için uygun boyutlarda ve kaliteli paletlere ihtiyacınız var. Sizin için boyut çeşitliliği içeren kaliteli paletler üretiyoruz. Eşyalarınızın ağırlığına veya boyutuna göre paletlerimizden ihtiyacınız olanları alabilirsiniz.

Palet Boyutları

Paletlerimizin boyutları 80 x 120cm, 100 x 100cm, 100 x 120cm, 110 x 110cm, 110 x 130cm, 114 x 114cm, 120 x 120cm şeklinde üretiliyor. Bizleri aradığınızda ve talep ettiğiniz boyutları belirttiğinizde sizlere en uygun fiyatlı paletleri temin ediyoruz. 2. El piyasasındaki en uygun fiyatlı paletleri bizde bulabilirsiniz. Genel olarak çöpe atılması gerektiğini düşündüğünüz ahşap malzemeleri bizlere vermeniz, daha hızlı ve daha işlevli paletler ortaya çıkarmamıza yardımcı olacaktır. Firmalardaki işlemlerin aksamaması bakımından paletlerin üretilmesi ve temin edilmesi oldukça hızlı olmalıdır. Bunun için her boyuttan paletlerimizi üretiyoruz. Aynı zamanda muhafaza etmeniz gereken eşyalarınız için dilediğiniz boyutta sandık üretiyoruz. Paletlerimizle birlikte sandıklarımız da kaliteli yapılmaktadır ve en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Paletçi Telefonu

Web sayfamızda bulunan iletişim araçları ihtiyaçlarınız için 7/24 açıktır. Bizleri arayarak dilediğiniz palet ölçülerini belirtebilirsiniz. Eşyalarınızın boyutuna göre seçeceğiniz paletleri en hızlı şekilde size ulaştırıyoruz. Paletlerin eksiksiz ve kaliteli biçimde elinize ulaşmasını sağlıyoruz. Böylece hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.