0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Avrupa Yakası Paletçi

Avrupa Yakası Paletçi

Avrupa Yakası Paletçi

Avrupa yakası paletçi firması hizmetinizdedir. İstanbul Avrupa yakasında palet alım satımı firmamız Avrupa Palet tarafından yürütülmektedir. İkinci el paletleri firmamızda bulabilirsiniz.

Avrupa Yakası Paletçi

İstanbul’un her yerinden olduğu gibi Avrupa yakasından da bizlere ulaşabilirsiniz. Avrupa yakasında bulunan ve fazlasıyla malzeme ihtiyacı olan sektörlerden elde edeceğimiz ahşap malzemelerden palet üretiyoruz. Bozulmuş, kırılmış paletleri özenle onarıyoruz ve tekrardan kullanılabilir hale getiriyoruz. Paletlerimizi fortlift kullanımında, depolama alanlarında en yüksek performansı gösterecek halde üretiyoruz. Bizlere hurda haline gelmiş ahşap malzemelerinizi ya da kullanılmış ve işlevini yitirmiş paletlerinizi verebilirsiniz. Bu malzemelerden üreteceğimiz paletlerimiz en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Sizlere en yakın ve en hızlı paletçi olarak her boyuttan palet temin ediyoruz.

Palet Boyutları

Paletlerimiz 80 x 120 cm’den 120 x 120 cm’e kadar her türlü boyutta bulunabilmektedir. Genel olarak dayanıklılık açısından yüksek performans gerektiren paletler, basınca ve ağırlığa dayanıklı şekilde üretilmelidir. Palet üretiminde özensiz davranıldığı takdirde ahşap fazlalığı oluşur. Bu tür durumlarda ahşap malzemelerinizi ya da kırılmış paletlerinizi atmaktansa bizlere ulaştırabilirsiniz. Böylece en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla palet ihtiyacınızı karşılarız. Aynı zamanda ahşap hurdalardan, dilediğiniz ölçülerde ahşap sandıklar da hazırlamaktayız. Bu sandıkları istediğiniz boyutta ve yüksek kalitede üretmemizin yanında fiyatları da en uygun şekilde belirlemekteyiz. Hem malzemeden hem de paranızdan tasarruf etmenizi sağlamış oluyoruz.

Avrupa Yakası En Yakın Paletçi

Avrupa yakasının her neresinde olursanız olun bizlere ulaşabilirsiniz. Her türlü ahşap eşyalarınızı alıyoruz. Fabrikalar, limanlar, sanayiler ve depolar gibi pek çok farklı alandan elde ettiğimiz ahşap malzemelerden en kaliteli paletleri çıkarıyoruz. 2. El malzeme üreten sektörler arasında en uygun fiyatlı palet üretimini yapıyoruz. Bu sayede araçlarınızı, eşyalarınızı taşırken forklift yardımıyla en kolay şekilde işinizi yerine getirebilirsiniz. Paletlerimizi satın alırken dikkat etmeniz tek husus taşıyacağınız ya da depolayacağınız eşyaların ve araçların boyutlarıdır. İşlem yapacağınız malzemenin boyutuna göre küçük palet almanız işinizi zorlaştırabilir. Bu yüzden her türlü eşya ve araç için pek çok boyutta paletlerimiz mevcut. Bizlerle iletişime geçtiğinizde size en uygun palet boyutlarını gösteriyoruz. Aynı zamanda muhafaza etmek istediğiniz eşyalarınız için sizlerin istediği boyutlarda sandık da üretiyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için web sayfamızda bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Sizler için hatlarımız 7/24 açıktır.