0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Bağcılar Paletçi

Bağcılar Paletçi

Bağcılar Paletçi

Bağcılar Paletçi için doğru yerdesiniz. Hemen bizi arayın ve dilediğiniz paletleri temin edin. En yakın paletçi firmamız Avrupa Palete günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Paletçi

Gerek ticari malların taşınmasında gerekse de dekorasyonda sıklıkla tercih edilen paletler sıfır ve ikinci el palet olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Çeşitli kullanım alanlarına göre farklı ebat ve özelliklerde ki palet alımlarınız için bulunduğunuz yere en yakın paletçi firması olarak hizmet vermekteyiz.

Palet alım satım hizmeti sunan firmamız sadece palet ihtiyaçlarınızda değil elinizde bulunan kırık ve tamir gerektiren paletlerin satışlarında da sizlere hizmet vermektedir. Elinizde bulunan ikinci el paletleriniz Bağcılar Paletçi

firmamız tarafından alınmaktadır. Elinizde bulunan bu paletlerin değerine en uygun palet fiyatları sizlere sunan firmamız, bu paletlere gerekli yenilemeleri yaparak ticarete geri kazandırmaktadır.

Firmamızda her türden ebattan ve farklı takoz seçeneklerine sahip olan palet çeşitleri bulunmaktadır. Bu sayede hem ticari mallarınızın taşınması hem de dekorasyonda kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz palet seçeneklerine Bağcılar Paletçi firmamızdan ulaşabilirsiniz.