0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Bahçelievler Paletçi

Bahçelievler Paletçi

Bahçelievler Paletçi

Bahçelievler ilçesinde palet ihtiyacınız varsa ve paletçi arıyorsanız hemen Bahçelievler Paletçi firmamız Avrupa Palet ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Paletçi

Sizlere en iyi sıfır ve ikinci el palet hizmeti sunan firmamız aynı zamanda diğer taşıma ihtiyaçlarınızı da düşünmektedir. Bu sebeple de talep edeceğiniz ölçülere uygun olarak sandık da üretmekteyiz. Sandık seçeneklerimizin içerisinde katlanır sandık, kontrplak sandık, osb sandık ve mdf sandık çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Bu hizmetimizin yanında palet alım satım hizmeti ile de sizlere hizmet veren firmamız elinizde bulunan ikinci el paletlerinizin alımını da gerçekleştirmektedir. Paletçi firmamız sizlerden aldığı paletleri tesislerimizde tamir ederek eski dayanıklılıklarını kazanmalarını sağlıyoruz. Daha sonrasında bütçelerine uygun palet fiyatları arayan müşterilerimize sıfır kalitesinde ikinci el palet hizmeti sunuyoruz. Dilediğiniz ölçülerde hem sıfır hem de ikinci el palet ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İnternet sitemizde bulunan iletişim kanalları aracılığı ile paletlerimizin ebatları ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Gerek firma gerek de şahıs olarak ihtiyaç duyduğunuz ahşap paletlerin temini için bizimle kolayca iletişime geçebilir ve en kısa süre içinde ahşap paletlerinizi teslim alabilirsiniz. Hem sıfır hem de ikinci el ahşap palet alım ve satımlarında ki deneyimlerimiz ile istediğiniz standartlarda ahşap paletlerinizi satın alabilirsiniz.