0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Başakşehir Paletçi

Başakşehir Paletçi

Başakşehir Paletçi

Başakşehir palet firması mı arıyorsunuz? Firmamız Başakşehir paletçi firması siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamakta olup palet alım satımı yapmaktadır.

Başakşehir Paletçi

Kaliteyi her zaman ön planda tutan Başakşehir paletçi firmamız doğruluktan ve müşterileri ile güven ilişkisi kurmaktan hiçbir zaman vazgeçmemektir. Kurulduğumuz ilk andan itibaren yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız, müşterilerine hem sıfır ahşap palet hem de ikinci el palet hizmeti sunmaktadır. Sektörünün saygın firmalarının başında gelen firmamız her zaman için güvene önem vermesi sebebiyle Başakşehir palet fiyatları politikalarını doğru bir şekilde belirlemekte ve bu sayede sektörde ki üstün konumu korumaktadır.

Müşterilerimizin sürekli olarak en iyi hizmeti alabilmeleri için hizmet anlayışımızı sürekli olarak yenilemekteyiz. Çözüm odaklı çalışan firmamız aynı zamanda kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Bu amaç için gerek yurt içi gerekse de yurt dışında olan tüm sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Palet alım satım hizmetinde her zaman kaliteyi ön planda tutan firmamız sizlere Başakşehir en yakın paletçi firması olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul’un her noktasına ücretsiz nakliye hizmeti sağlayan firmamızdan palet alış verişi yapmak için internet sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.