0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Beşiktaş Paletçi

Beşiktaş Paletçi

Beşiktaş Paletçi

Beşiktaş ilçesinde palet ihtiyacınız varsa ve paletçi arıyorsanız hemen Beşiktaş Paletçi firmamız Avrupa Palet ile iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş Paletçi

İstanbul’un her köşesinde bulunan müşterilerimize en iyi hizmeti sunan Avrupa Palet, sektörün ihtiyacı olan ahşap palet ihtiyaçlarını en iyi kalitede ki paletleri ile karşılamaktadır. Piyasanın sıfır palet ihtiyaçlarının yanında ikinci el palet ihtiyaçlarını da karşılayan firmamız, elinizde bulunan tüm palet hurdalarınızın tamiratlarını gerçekleştirerek piyasaya sunmaktadır.

Yüksek kalitede ki paletlerimiz ticari mallarınızın depolanmasında ve forklift kullanımına uygun olmaktadır. Bunların yanında işlevini yitirmiş olan paletlerinizi değerinde alarak gerekli tamirat ve bakımlarını yaparak sıfır kalitesine getirmekteyiz. Beşikyaş Paletçi firmamız her türen paletlerini basınca, darbelere ve ağırlığa uygun olarak üretilmektedir.

Palet alım satım hizmetlerinin yanında elinizde bulunan ahşap hurdalarınızdan istediğiniz ebatlarda sandıklar da imal etmekteyiz. Bunların yanında birçok farklı alanlardan elde ettiğimiz ahşaplardan en az kayıp ile en yüksek kalitede ahşap palet ve sandık üretimi yapıyoruz.

Hizmetlerimizden faydalanırken dikkat etmeniz gereken tek konu ise taşımak ya da depolamak için kullanacağınız mallarınızın ebatları olmalıdır. Uygun palet fiyatları ile sizlere hizmet veren firmamız aynı zamanda sizlere en yakın paletçi firması olmaktadır.