05321718279

Şimdi Ara

05321718279

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

En Yakın Paletçi

En Yakın Paletçi

En Yakın Paletçi

En Yakın PaletçiEn yakın paletçi olarak Avrupa Palet hizmetinizdedir. Palet satın almak istediğinizde aklınızda endişe kalmasın, en kaliteli paletleri sizlere sunuyoruz. Avrupa palet ile iletişime geçerek ihtiyacınıza göre palet temin edebileceğiniz gibi elinizde varsa paletlerinizi de satabilirsiniz.

En Yakın Paletçi

Firmamız Avrupa Palet, en yakın paletçi olarak hizmet vermektedir. İstanbul genelinde palet alım satımı yapılmaktadır. Paletler genel olarak 2. El alınır ya da işlevini kaybettiği düşünülen ahşap malzemelerden elde edilebilir. Bunu elde ederken paletlerin dayanıklılığı, boyutları dikkate alınmalıdır. Basınç ve ağırlık gibi etkenler düşünülmeden hazırlanan paletler eşyalarınıza zarar verebilir. Bunun için palet üretilirken ya da onarılırken en iyi şekilde işimizi yapıyoruz.

Paletlerimizin boyutları, her türlü talep için uygun ayarlandı. 80cm x 120cm, 100cm x 100cm, 100cm x 120cm, 110cm x 110cm, 110cm x 130cm, 114cm x 114cm, 120cm x 120cm boyutlarında paletlerimiz mevcut. Her türlü boyuttan palet temin edebilirsiniz. İstanbul’un her neresinde olursanız olun size hizmet veriyoruz.

En Yakın Paletçi Telefonu

Kendinize en yakın paletçiyi arayarak vakit kaybetmenize gerek yok. 7/24 açık olan ulaşım hatlarımızdan bizleri aradığınızda, İstanbul’un her neresinde olursanız olun size hizmet veriyoruz. 2. El ahşap paletlerinizi alıyoruz ve tekrardan kullanıma hazır hale getiriyoruz. Satışa sunduğumuz paletler en uygun fiyatlı paletlerdir. Taşıması ya da muhafaza etmesi zor olan eşya ve kolileriniz için kendinizi zorlamanıza gerek yok. Basınca ve ağırlığa dayanıklı paletlerimizle işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Paletlerimiz kalitelidir ve en uygun fiyatlarla size sunulmuştur. Genel olarak palet alımı yaparken hurda niteliğinde eşyalardan elde ettiğimiz için fiyatlarımız her zaman en uygun meblağlarda tutulmaktadır.

İstanbul Palet Firması

İstanbul’un her yerinden sizlere hizmet veriyoruz. Sizler için en yakın paletçi olarak en kaliteli hizmeti veriyoruz. Palet alım işlemlerinde kullanamadığınız ahşap eşyalarınızı da alıyoruz. Böylece yeni paletler elde edebiliyoruz. Lojistik alanında vazgeçilmez olan paletler, büyük sanayilerden de elde edilebilir. İstanbul’un herhangi bir yerinde bulunan büyük kuruluşlardan palet alıp, tekrardan kullanıma sunabiliyoruz.

Palet sisteminin basınca dayanıklı olması gerektiği için ahşap montelemelerini en düzgün şekilde yerine getiriyoruz. Herhangi bir kırılma ya da bozulma meydana gelmeden eşyalarınızı en kolay yolla taşımak ve muhafaza etmek için kaliteli paletler arıyorsanız doğru yerdesiniz. En uygun fiyatlı paletler, her boyutta hizmetinizde. Genel olarak palet fiyatları boyut ya da kaliteye göre değişir ve sizi zor duruma sokabilir. Ancak bizden alacağınız paletler yüksek kaliteli olmasının yanında en uygun fiyatlarla satıştadır.