0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Firmamız Hakkında

Avrupa Palet

Hakkımızda

Avrupa Palet
HakkındaAvrupa Palet olarak sizlere ikinci el ahşap palet alım ve satımı hizmeti vermekteyiz. Sıfır ahşap palet, ikinci el ahşap paletlerimiz dayanıklıdır. Ahşap palet alımı için bizi arayınız. İstediğiniz ölçü ve ebatlarda 2. el ahşap palet satışımız vardır. İstanbul içi özel servis araçlarımız ile paletleri size teslim ediyoruz.
Sıfır ve 2. el ahşap paletleri uygun fiyatlara sizlere satmaktayız. Firmanızın ihtiyacı olan ahşap paletleri bizden temin edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ahşap paletleri sizlere verebilecek alt yapıya sahibiz. İkinci el ahşap palet alım ve satımı için size sınırsız hizmet sunmaktayız…
İkinci el ahşap palet alımı ve satımı için Avrupa Palet sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Ahşap palet alımları için istediğiniz özellikle ebatları verdikten sonra sizlere hemen fiyatlandırmaktayız. Bizi aramadan karar vermeyin. Palet alım satım merkezi.
İstanbul genelinde 2. el palet alımları ve dayanaklı ikinci el palet satışı yapmaktayız. Palet fiyatları hakkında bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.