0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

İkinci El Palet

İkinci El Palet

İkinci El Palet

İkinci el palet alım satımı için Avrupa Palet hizmetinizdedir. Şayet ikinci el palet ihtiyacınız var ise ya da elinizdeki paletleri satmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Palet

İstanbul’un her ikinci el palet alım satımı için bizlere ulaşabilirsiniz. Kurumunuzda bulunan bozulmuş paletleri ya da ahşap hurdaları bizlere teslim edebilirsiniz. Sizlerden alacağımız 2. El ahşapları, profesyonel ekibimizle tekrardan kullanılabilir paletlere çeviriyoruz. Bu sayede hem çöp miktarını azaltıyoruz hem de ihtiyaçlarınızı en hızlı biçimde gideriyoruz. Bize rahatça ulaşabilmeniz ve en hızlı şekilde malzeme tedarik edebilmeniz için hatlarımızı 7/24 açık tutuyoruz.

Genel olarak paletlerin kullanım alanları büyük sanayiler olarak bilinir ve bu tür yerlerde işlerin aksamadan gerçekleşmesi, malzemelerin hızlı biçimde taşınması gerekir. Bunun için forkliftler malzemeleri taşır ancak forkliftlerin tek başına bu işi gerçekleştirmesi mümkün değildir. Palet kullanımı taşınma ve depolama gibi işlemleri hem daha az efor sarfedecek şekilde hem de daha hızlı bir biçimde gerçekleştirir. Paletlerin hem kaliteli olması hem de ağırlığa dayanıklı olması gerekir. Bunun için ahşapların monte edilmesi dikkatle gerçekleştirilmelidir ve ahşapların kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır. Avrupa Palet olarak hem dikkatli hem de eksiksiz bir biçimde palet üretiyoruz. İstanbulun her ilçesinden bizlere vereceğiniz ahşap hurdaları ve paletleri tekrardan kullanılabilir kaliteli paletlere çeviriyoruz. 2. El eşyalardan kaliteli ürünler elde edebilen profesyonel bir ekibe sahibiz.

Paletlerimizin pek çok firmada kullanılabilmesi açısından boyut seçenekleri mevcuttur. Bu boyutlar; 80 x 120cm, 100 x 100cm, 100 x 120cm, 110 x 110cm, 110 x 130cm, 114 x 114cm, 120 x 120cm şeklindedir. Bizleri aradığınızda ve palet ihtiyacınızı belirttiğinizde sizin için en uygun boyutlardaki paletleri temin ediyoruz. Bizlere verecek olduğunuz ahşap hurdalar ve bozulmuş paletlerden tekrar kullanılabilecek paletler ürettikten sonra en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Paletlerimizi kullandığınızda hem en kaliteli ürünlerden yararlanıyorsunuz hem de paranızdan tasarruf etmiş oluyorsunuz.

İkinci El Palet Alım Satımı

Palet ihtiyaçlarınızı ve bizlere vereceğiniz ahşap hurdaları detaylı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Sayfamızda bulunan iletişim kaynakları sizin için 7/24 açıktır. Bizlere ulaştığınızda taşıyacağınız eşyaların boyutlarına göre en uygun paletleri üretiyoruz. Eşyalarınızın boyutları büyük olduğunda küçük paletler kullanmanız sadece işinizi zorlaştırır. Bunun için hem her boyutta paleti barındırıyoruz hem de sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda üretim gerçekleştiriyoruz. Bizlere belirli ölçüler de verebilirsiniz, eşyalarınızın boyutlarına göre bizden de yardım alabilirsiniz. Bunun için bizlere danışabilirsiniz.