0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

İkinci El Palet Fiyatları

İkinci El Palet Fiyatları

İkinci El Palet Fiyatları

İkinci el palet fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler için firmamız Avrupa Palet en doğru paletçidir. Bize ikinci el palet satabileceğiniz gibi, ikinci el palet ihtiyacınızı da bizden temin edebilirsiniz.

İkinci El Palet Fiyatları

Palet olma vasfını kaybetmemiş fakat yük indirme bindirme esnasında çeşitli kırılmalar dökülmeler gibi bazı deformeleri maruz kalan hasarlanmış paletler ikinci el palet olarak değerlendirilmektedir. Özellikle fabrikalarda üretilen ürünlerin güvenli şekilde taşıması için gerekli olan paletler ürünlerini nakliyesinden sonra ortaya çıkmaktadır. Bu kullanılan paletler pek çok kez iade edilse de, iadesi mümkün olmayan ve mağazada oldukça büyük yer kaplayan paletlerde bulunmaktadır. İşte bu açıkta kalan paletler ikinci el palet olarak sınıflandırılmaktadır.

İkinci el palet alım ve satımı ile uğraşan pek çok firma piyasada yer almaktadır. Bu nedenle ikinci el Palet almak ya da satmak isteyen kişiler de kendisine uygun firmayı kolaylıkla bulabilir. Aynı zamanda kişi ihtiyacı olan çeşidine de kolaylıkla ulaşmaktadır. İkinci el palet pek çok yerde bulunması oldukça kolay olan ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle taşıma sektöründe kullanılan malzemelerden bir tanesi olan ikinci el paletler için Avrupa palet firmasına ulaşarak ikinci el paletler hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Pek çok alanda kullanılan paletlerin farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Bu çeşitlilik sahip oldukları özelliğe göre değişiklik gösterebilir. İkinci el paletler ise yapılmış olduğum maddeye göre değişiklik göstermektedir. Diğer tüm palet türlerinde olduğu gibi ikinci el palet türlerinin değerlerinde değişiklik yer almaktadır. Bu değişikliği belirleyen pek çok etken bulunur. Paletlerin fiyatlarında değişiklik göstermesinde ki etkenler arasında paletin ölçüsü, kullanılan kerestenin kalınlığı, paletin yerden yüksekliği, keresteler arasındaki boşluklar, paletin yapıldığı ağaç, kullanılan kereste sayısı ve kerestenin yıpranma derecesi yer almaktadır. Kesin bir fiyatı yer almayan ikinci el palet fiyatlarını etkileyen etmenler oldukça fazladır.