0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

İkitelli Paletçi

İkitelli Paletçi

İkitelli Paletçi

İkitelli paletçi firması olan firmamız Avrupa Palet hizmetinizdedir.

İkitelli Paletçi

Avrupa Palet, İstanbul’un her yerinde olduğu gibi İkitelli’de de sizlere hizmet vermeye devam ediyor. İkitelli sanayi bakımından oldukça ilerlemiş bir semttir. Bu bölgede oldukça fazla hurda bulunur ve palet gibi taşımayı ve depolamayı kolaylaştıracak malzemelere ihtiyaç vardır. İşlemlerin aksamadan gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun için Avrupa Palet sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyor. Bizlere teslim edeceğiniz ahşap hurdalar ve işlevini yitirmiş paletler tekrardan kullanılabilecek paletlere dönüştürülür. Bu sayede hem zamandan hem de malzemeden tasarrufu sağlıyoruz.

Malzemelerinizi profesyonel ekibimizle birlikte en verimli şekilde geri dönüştürüyoruz. Talep edeceğiniz ve ihtiyacınız olan her boyuttan palet temin edebilirsiniz. Bizlere verdiğiniz hurdaların kalitesine göre sizlere belli bir miktar ödeme yapıyoruz. Oluşturduğumuz paletleri de en uygun fiyatlara satıyoruz.

Palet boyutlarımız oldukça çeşitlidir. 80 x 120cm, 100 x 100cm, 100 x 120cm, 110 x 110cm, 110 x 130cm, 114 x 114cm, 120 x 120cm ve dilediğiniz ölçülerde paletlerimiz mevcut. Aynı zamanda istediğiniz boyutlarda ahşap sandıklar da üretiyoruz. 2. El alınan ürünlerin tekrardan piyasaya sürülmesi için dikkatli ve özenli bir çalışma gerekmektedir. Bunun için alanında uzmanlık kazanmış ekibimizle birlikte palet üretiyoruz.

Firmanızda forkliftlerle taşınması gereken ürünlerinizin en hızlı biçimde tamamlanması için kaliteli paletlere ihtiyacınız var. Paletlerimizi seçerken uygun boyutlara dikkat ettiğiniz sürece endişelenmenize gerek kalmaz. Paletlerimiz tamamen kaliteli ve ağırlığa dayanıklı biçimde hazırlanır. Bizleri 7/24 açık hatlarımızdan arayarak en hızlı biçimde palet temin edebilirsiniz. Paletlerimiz kalitesine göre oldukça uygun fiyatlıdır. Bizlere istediğiniz veya ihtiyacınız olan boyutları belirttiğiniz takdirde sizlere en hızlı hizmeti veriyoruz. Bize vereceğiniz 2. El ahşap malzemeler için bize ulaşabilirsiniz.

Size en yakın ve en kaliteli hizmeti veren Avrupa Palet olarak kısa sürede ulaşım sağlıyoruz. Hurdalarınızı aldıktan sonra ödeme yapıyoruz ve hurdalarınızı merkezimize götürerek değerlendiriyoruz. Böylece çöp oranını azaltıyoruz ve geri dönüşüme katkıda bulunuyoruz. 2. El sektörü genel olarak hem en hızlı ürün tedariğini sağlar hem de cebinizden tasarruf etmenize yardımcı olur. İşleriniz aksamadan, güvenilir ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.