0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Palet Alım Satımı

Palet Alım Satımı

Palet Alım Satımı

Palet alım satımı yapan bir firma arıyorsanız, firmamız Avrupa Palet hizmetinizdedir.

Palet Alım Satımı

Avrupa Palet olarak sizlerden alacağımız 2. El ahşap hurdalar ve paletleri kullanılabilir paletler haline getiriyoruz. Bizlere vereceğiniz hurdalar için size belli bir miktar para ödüyoruz. Verdiğiniz hurdaları merkezimize götürerek profesyonel ekibimizle birlikte en dayanıklı paletler haline getiriyoruz. Bu paletleri de kurumlarınıza uygun fiyatlarla satıyoruz.

Paletlerimizi üretirken malzemelerin kaliteli olmasını, ağırlığa ve basınca dayanıklı olmasını esas alıyoruz. Paletler hayatınızı kolaylaştırmak için var. Herhangi bir fabrika, sanayi, liman ve depo gibi çokça ağırlık taşınması ve araçların muhafaza edilmesi gereken yerlerde palet kullanımı olmazsa olmazdır. Eşyaların taşınmasına yarayan forkliftler için paletlerin her biri düzgün bir palet olmalıdır. Bu paletlerin boyutları, taşınacak materyallere göre değişir. Ne kadar kaliteli bir palet alırsanız alın, üstüne koyacağınız eşyaların ağırlığı palet küçükse palete ağır gelecektir. Genel olarak paletlerimiz en kaliteli şekilde tasarlanmıştır. Bizleri aradığınızda malzemeler için gerekli ölçüleri veya taşıyacağınız eşyanın ölçülerini vermeniz, taşıma işlemlerinin daha kolay gerçekleştirilmesini sağlar.

İkinci El Palet

Palet boyutlarımız; 80 x 120cm, 100 x 100cm, 100 x 120cm, 110 x 110cm, 110 x 130cm, 114 x 114cm, 120 x 120cm biçimlerinde çeşitlendirilmiştir. Bizleri aradığınızda hangi ölçülerde paletlere ihtiyacınız olduğunu söylediğinizde o ölçülerde paletler üretebilmekteyiz. Ürettiğimiz paletler tamamen kaliteli olup uzun süre kullanılabilecek paletlerdir. Malzemelerinizi taşırken ya da depolarken herhangi bir zorluk çekmemeniz için profesyonelce hazırlanmışlardır. Aynı zamanda küçük veya büyük biçimde sandık ihtiyacınızı da karşılamaktayız. Bizden talep ettiğiniz boyutları bildirdiğinizde 2. El malzemelerden elde ettiğimiz ahşap palet ve sandıklarla size yardımcı oluyoruz.

Web sayfamızda bulunan, 7/24 açık iletişim kaynaklarımızla bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un her neresinde olursanız olun, kendinize en yakın paletçi olarak bizi seçebilirsiniz. Bizi aradığınızda vermek istediğiniz ahşap hurdalar veya bozulmuş paletler için sizlere yapacağımız ödemeler, hurdaların değerine ve boyutlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Sonrasında bu malzemeleri dayanıklı birer palet haline getiriyoruz. Tekrardan piyasaya sunduğumuz paletlerle hem kaliteli hizmet veriyoruz hem de en uygun fiyatları belirliyoruz. Palet boyutlarını seçtiğinizde ya da belirlediğinizde mutlaka kullanım alanına göre karar vermelisiniz. Her türlü boyuttan kaliteli paletler üreten Avrupa Palet olarak sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz. Hem çöp miktarını azaltıp geri dönüşüm yapıyoruz hem de firmalar için tasarruflu ücretlendirme yapıyoruz. En uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünler için bizlere ulaşabilirsiniz.