0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Palet Fiyatları

Palet Fiyatları

Palet Fiyatları

Palet fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız Avrupa Palet hizmetinizdedir. En yakın paletçi firması olarak ikinci el palet alım satımı yapıyoruz.

Palet Fiyatları

Avrupa Palet olarak sizler için en kaliteli hizmeti veriyoruz. Paletlerimizi 2. El aldığımız ahşap hurdalardan ve bozulmuş paletlerden üretiyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte paletlerimizi üretirken basınca dayanıklı ve uzun süre kullanılabilecek kaliteli ürünler ortaya koyuyoruz. Aldığımız paletler genel olarak hurdalardan oluştuğu için sizden malzeme alırken hurdalarınızın boyutuna ve kalitesine göre sizlere belli bir miktar ödeme yapıyoruz. Malzemelerinizi aldıktan sonra ürettiğimiz paletleri kurumlarınıza en uygun fiyatlarla satıyoruz. Paletlerinizi alırken genel olarak dikkat etmeniz gereken konular materyal kalitesi ve palet boyutu olmalıdır. Paletler ağırlığa ve basınca çok dayanıklı üretilmelidir. Aksi taktirde işinizi zorlaştırabilir.

Forkliftlerle taşıyacağınız malzemeler için muhafaza ve taşınma aşamasında işinizi kolaylaştırması gereken paletler, bilinçsiz bir şekilde üretilip kalitesiz ürünlerden oluşursa işinizi sadece zorlaştırır. Fakat bunun için endişelenmenize gerek yok, Avrupa Palet size en kaliteli ürünleri sunuyor. Palet boyutlarımız 80 x 120cm, 100 x 100cm, 100 x 120cm, 110 x 110cm, 110 x 130cm, 114 x 114cm, 120 x 120cm şeklindedir. Bizleri arayıp taşıma yapacağınız materyallerin boyutlarını verdiğinizde istediğiniz ölçülerde palet üretiyoruz. Böylece malzemelerle olan işinizi kolaylaştırıyoruz. Kendinize en yakın paletçi olarak İstanbul’un her neresinde olursanız olun size ulaşıyoruz. Fabrika, liman, depo ve daha pek çok büyük malzeme taşınması gereken yerler için paletlerimizi kullanabilirsiniz.

Paletçi Telefonu

Bizlere ulaşmak istediğinizde 7/24 açık hatlarımızı kullanabilirsiniz. Bizi aradığınızda dilerseniz talep ettiğiniz palet boyutlarını verebilirsiniz, dilerseniz materyallerin ölçülerini vererek size uygun paleti seçebilirsiniz. Materyallerinizin boyutları oldukça önemli. Bu şekilde en doğru paleti seçmeniz gerekmektedir. Paletlerimizin kaliteleri her türlü eşya ve araç için uygundur. Paletlerimiz kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlarla satılmaktadır. Kurumlarınız için gereken her türlü boyut mevcut olmasıyla birlikte cebiniz açısından oldukça uygundur. Paletlerimizi üreten profesyonel ekiplerimiz, her türlü araca uygun ve dayanıklı ürünler sunmaktadır. Taşıma, depolama için kendinizi yormanıza gerek yok. Paletlerimiz ile taşıma işlemlerini gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Uygun palet seçimi ile hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etmiş olursunuz. Aynı zamanda ahşap içeren hurdalarınızı değerlendirerek kirliliği de engellemiş olursunuz. Haftanın her günü ve her saati dilediğiniz gibi bizimle iletişime geçebilirsiniz.