0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Paletçi

Paletçi

Paletçi

PaletçiPaletçi arıyorsanız, doğru adres Avrupa Palet’tir. Avrupa Palet olarak palet alım satım hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız, siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Paletçi

En uygun fiyatlı paletleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Paletlerimizi 2. El alıyoruz ve bozulan paletleri onararak satıyoruz. Tamamen sağlam hale getirdiğimiz paletleri en uygun fiyatlarla sizlere teslim ediyoruz. İstediğiniz ölçülerde paletleri burada bulabilirsiniz. Ağır veya taşıması zor olan eşyalar için kendinizi zorlamanıza gerek yok. Her türlü boyuttaki paletlerimizle sizlere kolaylık sağlıyoruz. Paletlerimizi kullanırken yeterli ölçülere sahip olan paletlerde kırılma ya da çökme gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Paletlerimiz ölçülerine göre taşıma ve dekoratif ürün tasarımında kullanılabilir. Ahşap palet, orta takoz ahşap palet, kalın takoz ahşap palet, kadranlı ahşap palet, 3 takozlu palet ve istediğiniz diğer ölçülerdeki paletleri bizden temin edebilirsiniz. Aynı zamanda dilediğiniz ölçülere göre ahşap sandık da üretmekteyiz. Fiyatlarımız oldukça uygun olup, İstanbul’un her yerinden sizlere hizmet vermekteyiz.

En Yakın Paletçi

Sizlere en yakın paletçi olarak firmamız Avrupa Palet hizmetinizdedir. Bizlere ulaşmak için web sayfamızdaki 7/24 açık hatları kullanabilirsiniz. Hurda ya da çöp haline gelen paletleri aldığımızda tekrardan kuvvetli paletler elde ediyoruz. Her türlü basınca ve ağırlığa dayanıklı hale getiriyoruz. Ahşapların arasındaki boşluklar, ahşapların monte edilme şekli, dayanıklılıklarını etkiler. Herhangi bir bozulma ya da kayma paletin dayanıklılığını düşürür ve eşyalarınızın düşüp hasar almasına neden olabilir. Bunun için palet alırken, nereden aldığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda paletin eşyaya uygun boyutlarda olması gerekiyor. Pek çok koli ya da ağır eşyayı muhafaza ederken zorlanabilirsiniz. Ancak sizlere satacağımız paletlerin kalitesini, boyutlarını en iyi şekilde hazırlıyoruz. Her boyuttan paleti bizlerden temin edebilirsiniz.

Paletçi İletişim

Palet temin ederken ödeyeceğiniz fiyatlar palet miktarına ve kalitesine göre değişebilir, fazla para verdiğiniz paletler işlevini görmeyebilir. Normalde paletlerin çoğu 2. El alınır ve gerekli düzeltmeler yapılmadan tekrar kullanıma sunulmaması gerekir. Paletleri aldığınız yerlere dikkat etmeniz sizi zorlayabilir. Ancak bizlerden alacağınız paletler tamamen güvenilirdir. Herhangi bir bozukluk ya da kırılma riski içermez. Kendinize en yakın paletçiyi bulmak için uğraşmanıza gerek yok. 7/24 açık hattımızdan, İstanbul’daki her yere palet satımı yapıyoruz. En uygun fiyatlı paleti ararken kaliteden korkmanıza gerek yok, yüksek kalite ve düşük fiyat için bizlere ulaşabilirsiniz.