0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Paletçi Dudullu

Paletçi Dudullu

Paletçi Dudullu

Bir ürünü bir noktadan başka bir noktaya sevk ederken en çok dikkat edilen şey ürünün sağlam bir şekilde gideceği yere ulaşmasıdır. Genellikle büyük fabrikalar, şirketler gibi yerlere yollanan pahalı ve ağır ürünlerin güvenle teslim edilmesi için ürünlerin etrafı paletlerle kuşatılmaktadır. Bu paletler hem ürünlerin kolayca taşınması için olanak tanırken hem de ürünlerin sağ sola savrularak zarar görmesini engellemektedir. Eski zamanlarda sadece ahşaptan üretilen paletlerin yanında teknolojinin gelişmesiyle demir, plastik veya kartondan da palet üretilmeye başlanmıştır. İhtiyaçlar doğrultusunda paletçiler tarafından satışa sunulan farklı türdeki paletler günümüzde nakliyecilik gibi taşıma sektörlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Taşıma, depolama ve kargolama esnasında ürünlerin kırılmasını, zarar görmesini engellemek amacıyla kullanılan ahşap sisteme palet denmektedir. Taşımada önemli bir role sahip olan paletler yükleri taşınabilir hâle getiren ekipmanlardır. Pek çok taşıma şirketi bu paletleri şirketlerine en yakın paletçi sayesinde temin etmektedir. Paletçi kaliteli malzemeden üretilen ahşap paletleri satışa sunar bu sayede yüklerin taşınması güvenli bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Eşyaların zarar görmemesi için kullanılan paletler genellikle standart kalıptadır. Yükseklikleri yaklaşık 10-15 cm arasında değişiklik gösteren paletler forklift ile kolayca yerden kaldırılabilmekte ve yüklerin gideceği yere kadar paletleri götürebilmektedir.

Dünya genelinde varlığını sürdüren taşımacılık sektöründe kullanılan tır ve konteyner ölçülerine uygun olarak üretilen paletleri şirketinize ya da fabrikanıza en yakın paletçiden temin edebilirsiniz. Özellikle İstanbul gibi dünyanın her noktasıyla bağlantılı bir metropolde taşımacılık sektörü bu kadar rağbet görürken en yakın paletçiyi bulmak bazen zor olabilmektedir. Eğer Dudullu bölgesindeyseniz bu dertten kurtularak Dudullu paletçi ile iletişime geçebilirsiniz. Dudullu paletçi sayesinde hem yüklerinizi güvenle teslim edebilir hem de gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz.