0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Paletçi Kartal

Paletçi Kartal

Paletçi Kartal

Taşımacılık sektörünün başını çeken metropol kent İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi Kartal’da da paletçi bulunmaktadır. Firmamız da en iyi paletçi olarak bu paletçiler zincirinde yer almaktadır. Palet ihtiyacı bulunan tüm müşterilerimize yardımcı olan firmamız aynı zamanda ikinci el paletleri de alıp satışa sunmaktadır. Aldığı ikinci el paletleri kalite ve kullanılabilirlik düzeyine göre ayıran firmamız Kartal paletçi aldığı paletlerin ödemesini peşin ve nakit olarak gerçekleştirmektedir. Sizlerin memnuniyeti için ikinci el palet alışını ayağınıza gelerek gerçekleştirmektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle artan palet çeşitliliği sayesinde ahşap paletlerin yanında demir, karton ve plastikten de palet üretilmektedir. Gönderilecek ürünün niteliğine uygun olarak ahşap, demir, plastik ya da kartondan palet türünü seçebilir ve ürününüzü sapasağlam bir şekilde gideceği yere gönderebilirsiniz. Genelde tır veya konteyner ile taşınan ürünlerin birbirlerine çarparak zarar görmemesi için üretilen bu paletlerin yerden yüksek olması forkliftle kolayca taşınmalarına olanak tanımaktadır. Kartal paletçi olarak firmamız tüm palet çeşitlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Palet fiyatları olaraksa tam anlamıyla müşteri dostu olan firmamız uygun fiyatlarla palet satışı yapmanın yanında sizi memnun edecek fiyatlarla da ikinci el palet alışı gerçekleştirmektedir.

Şirketlerin birçoğunun ürünlerini güvenle ve sağlam bir şekilde ulaştırmak için tercih ettiği paletler genellikle kaliteli paletler olmaktadır. Ancak pek çok şirket veyahut fabrika kaliteli paletlerin bütçelerine uygun olmasını istemektedir. Bu isteği göz önünde bulunduran firmamız da müşteri memnuniyeti için palet fiyatları konusunda bütçenize en uygun fiyatları sunmaktadır. Taşımacılık alanında güvenebileceğiniz bir palet firması olarak Kartal paletçi firmamız ile Kartal’da pek çok kişinin memnuniyetini sağlıyoruz. Siz de Kartal’da ikamet ediyor ve en yakın paletçi ile işbirliği sağlamak istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz.