0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Tuzla Paletçi

Tuzla Paletçi

Tuzla Paletçi

Tuzla Paletçi ile iletişime geçmek için doğru yere geldiniz. Palet almak istediğinizde ya da elinizdeki ikinci el paletleri satmak istediğinizde Tuzla Paletçi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tuzla palet fiyatları için bizi arayın.

Tuzla Paletçi

Ahşap paletler bütün lojistik ve depolama sistemlerinde kullanılan bir malzemedir. Başta fabrikalar, limanlar ve depolar olmak üzere ticari malların alım, satım ya da depolaması yapılan tüm alanlarda ahşap palete ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanlarda kullanılan paletlerin en önemli özelliği üzerlerinde ki ağırlığa ve basınca dayanıklı olmalarının yanı sıra taşıma esnasında ki darbelere karşı da mukavemet göstermesidir.

Palet alım satım hizmeti sağlayan firmalar arasında öncü konumda olan avrupa palet, müşteri memnuniyeti her zaman en üst noktada tutmayı başarmıştır. Hem sıfır ahşap paletlerde hem de ikinci el palet alım ve satımlarında kaliteyi en üst noktada tutan firmamız aynı zamanda elinizde bulunan ve kullanım ömürleri dolmuş olan paletlerinizi de almaktadır. Sektörün gelişmelerini yakından takip eden paletçi firmamızda satın aldığımız bu paletlerin bakımları yaparak tekrar kullanılmak üzere tekrardan piyasaya sunmaktayız. İkinci el paletlerin hem kaliteli olması hem de palet fiyatları açısından bütçe dostu olmaları sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Size en yakın paletçi olan firmamızdan tüm ahşap palet ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.