0535 491 60 00

Şimdi Ara

0535 491 60 00

Email

info@avrupapalet.com

Hizmet Bölgesi

Türkiye Geneli

Paletçi

En Yakın Paletçi

Avrupa Palet

İkinci El Palet

Avrupa Yakası Paletçi

Anadolu Yakası Paletçi

İstanbul Paletçi

Ümraniye Paletçi

Ümraniye Paletçi

Ümraniye Paletçi

Sanayide, fazla sayıda ve geniş hacimli yüklerin taşınmasında kullanılan sistemlere palet denmektedir. Bu paletler ahşap, plastik, karton ve demir gibi maddelerden üretilebilmekte ve taşınacak ürün tipine göre farklı farklı tercih edilebilmektedir. Yerden yüksek olmaları ve yüzeyle aralarındaki mesafeyi oluşturan parçaların belirli aralıklarda olması forklift aracıyla kolay bir şekilde taşınmalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca paletler sadece yük taşınılmasında kullanılmamaktadır. Yüklerin bir yerden bir yere gönderilmesinde zarar görmemesi amacıyla da kullanılmaktadır.

İstanbul taşımacılık sektörünün yoğun olarak çalıştığı bir şehir olarak palet ihtiyacının en sık karşılaşıldığı bölgelerden biri de Ümraniye’dir. Ümraniye’de yer alan Ümraniye paletçi başlığı altında pek çok paletçi firması bulunmaktadır. Sektör yoğunluğunun da etkisiyle ikinci el palet alım satımı da sıklıkla tercih edilen bir durumdur. Fabrikaların ya da şirketlerin kullanıma sunduğu paletlerin tekrar kullanılabilmesi için mantıklı bir yöntemdir. Bu sayede hem paletler tekrardan kullanılabilmekte hem de fabrika ya da şirketler para kazanabilmektedir. Ümraniye paletçi olarak paletçiler kullandığınız paletleri ikinci el palet olarak ayağınıza kadar almaya gelmekte ve iyi bir teklif sunmaktadırlar.

Palet fiyatları İstanbul’un her semtinde hatta her paletçi firmasında farklılık göstermekte ve bu farklılık hâliyle Ümraniye’deki paletçi firmalarına da yansımaktadır. Yine de tüm paletçiler size en uygun teklifi sunarak alım ya da satım işlemi sırasında sizi mahcup etmemektedir. Palet fiyatları hakkında içinizde yer edinen tüm şüpheleri bir kenara bırakarak en kaliteli paletlerle ürünlerinizin güvenliğini temin etmek için Ümraniye paletçileriyle çalışabilirsiniz. Bu sayede hem ürünleriniz güvenle yerine ulaşmış olur hem de siz mahcup olmazsınız. Her çeşit palet sayesinde istediğiniz ürünü farklı merkezlere yollayabilir ve ticaret ağınızı daha geniş alanlara ulaştırabilirsiniz.